HAKKIMIZDA

Firma Profili

Sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız (1 – 3)  yaş ve ( 4 – 7) yaş gruplarına yönelik kız – erkek çocuk  dış giyim ürünleri imalatı yapmaktadır. Üretimlerin tamamı ikili ve üçlü şık takımdır .

SÜREKLİ YENİLİK ! misyonuyla hızla büyüyen firmanın üretiminin çoğunluğu aracılar ile yurt dışına satılmaktadır.

Melcan Group Markaları ile birlikte Türkiye’de Tekstil sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Melcan Group Bünyesinde , Bubbly Kids , Cool Exclusive , Pankido  Markaları ile Dünya’da Libya , Cezayir , Suudi Arabistan , Kazakistan , Moskova , Ukrayna , Kuzey ırak , Fas , İran , gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Firmamız  EAC ve sağlık belgeleri ile alıcıya kalite ve güven sunmaktadır.

İşletmemiz İçin Çocuklarımız oldukça değerlidir, Geleceğimiz için Mutlu Çocuklar , Mutlu Çocuklarımız için ; Sağlıklı ve Kaliteli Kıyafetler üretmeye devam edeceğiz.

AEC SERTİFİKAMIZ

Ekran Resmi 2019-11-06 10.23.44

Vizyonumuz

Müşterilerimize, A dan Z ye geniş model seçenekleri sunmak bunun yanı sıra deneyimli satış departmanımızla müşterilerimizin alışverişlerinde doğru yönlendirilmesini ve müşterilerimizin de kazanmasını sağlamak.

Misyonumuz

Her müşterimizi kendisine en uygun pratik ve ekonomik çözümlerimizle buluşturmak.

Amaçlaramız

Müşterilerimize sürekli ve istikrarlı olarak yeni ürünler ve yeni satış seçenekleri sunarak rekabet güçlerini arttırmak ve kazanmalarını sağlamak.

Kalite Politikalarımız

Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sloganıyla, ürettiğimiz mamullerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermemek.